Середа, 8 липня

Служба безпеки України підтвердила, що прес-конференцію у Москві дав її екс-працівник Василь Прозоров. У СБУ заявили, що звільнили його за систематичне пияцтво на робочому місці. Про це повідомляє Громадське.

У службі також заявили, що Прозоров вирішив «торгувати совістю та військовою присягою», знайшовши у Федеральній службі безпеки «гідних покупців».

25 березня він дав у Росії прес-конференцію, заявивши, що з 2014 року допомагав спецслужбам Росії отримувати інформацію про українських силовиків. Чоловік заявив, що працював у СБУ з 1999 року до 2018, зокрема з травня 2014 працював у штабі антитерористичного центру СБУ – це ж згодом підтвердила Служба безпеки.

Прозоров зробив кілька заяв: про таємні в’язниці на територіях бойових дій («їх назвали бібліотеками, затриманих називали книгами»), зокрема на території маріупольського аеродрому; керування п’ятим управлінням департаменту контррозвідки СБУ британськими та американськими спеціалістами; причетність української сторони до катастрофи з боїнгом MH17.

Залишити коментар