Вівторок, 20 жовтня

Метеоблог головного синоптика країни

Завершальний тиждень в Україні приніс хуртовини та снігопади. На щастя, цей сніг нікого не налякав і шкоди ніякої не приніс. Звичайне намагання старої зими вхопитися за молодість та красу.

Проте своє місце треба знати, і атмосфера наполегливо рекомендує зимі все ж їхати на вокзал із речами аж до наступного сезону. Тому вже з 29 березня опади в Україні припиняться.

Антициклон почне підвищувати атмосферний тиск, й опади в п’ятницю малоймовірні в усіх областях. Хоча ще втримається холоднувата погода, +6+11 градусів.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: www2.wetter3.de

А в суботу та неділю, 30 та 31 березня, цей антициклон під ручку з південними повітряними потоками принесуть в Україну чудову комфортну погоду. Температура повітря порадує виборців високими градусами та сонячним днем. Протягом суботи-неділі очікується максимально +10+18 градусів. Тому нічого не повинно завадити громадянам виконати свій виборчий обов’язок.

Із наступного тижня через Україну переміщуватимуться атмосферні фронти. Періодично очікується дощ, від невеликого до помірного.

Температура повітря 1 квітня знизиться в західних обалстях на 2-5 градусів, а 2 квітня похолодає в більшості областей України, очікується +5+11 градусів.

Проте 3 квітня стовпчики термометрів знову почнуть гнати вгору – максимальна температура повітря становитиме 3-4 квітня +9+15 градусів. Такі коливання атмосферного тиску та температури повітря можуть негативно позначитися на самопочутті – якраз час зайнятися профілактикою здоров’я.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: www2.wetter3.de

У Києві 29 березня ще буде холодним, проте без опадів; очікується вночі 0-2 градуси тепла, удень +6+8 градусів. А 30-31 березня у столиці пануватиме комфортна синоптична ситуація – буде сухо, сонячно та +12+15 градусів.

Надалі, із понеділка, у столиці волога дощова погода чергуватиметься із проясненнями. Сонячні тривалі паузи використовуйте якнайбільше для прогулянок. Адже перші ясні дні дарують необхідний вітамін D для наших ослаблених організмів.

2 квітня в Києві похолодає до +8 градусів, а 3-4 квітня температура повітря знову підвищиться до +10+14 градусів.

Варто уважно стежити за уточненням прогнозів погоди. Адже мінливість атмосфери найбільша саме у весняний період. Коли уважно, вдумливо та розумно стежити за розвитком щоденної погоди, атмосфери та подій у суспільстві, результативні прогнози краще справджуються.

Наталка Діденко