Неділя, 1 листопада

Свої голоси на виборчих дільницях вже віддали Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та Володимир Зеленський. Проголосував і Анатолій Гриценко, однак його дружину, журналістку Юлію Мостову, у списках не знайшли.

Так о 10:15 ранку на свою дільницю у супроводі чоловіка завітала Юлія Тимошенко.

Порошенко, Зеленський та Тимошенко вже проголосували, дружину Гриценка не внесли до списків

«Сьогодні я зі своєю родиною та командою прийшла зробити свій вибір. Вірю, що так ми робимо крок вперед до квітучої європейської країни», – зазначила Тимошенко. Попри велику кількість журналістів та телекамер, кандидатка з-поміж усіх питань прокоментувала лише «свій прекрасний настрій».

Порошенко, Зеленський та Тимошенко вже проголосували, дружину Гриценка не внесли до списків

Об 11 годині на дільницю завітав і Володимир Зеленський. Кандидат також не був багатослівним, наголосивши, що віддав свій голос за «дуже достойну і гідну людину».

Проголосував і чинний президент України Петро Порошенко. На дільницю він завітав зі своєю родиною. На питання, за кого віддав свій голос, гарант відповів – за Україну. Також Порошенко позитивно оцінив організацію виборів.

«Сьогодні впевнений в тому, що вибори були добре організовані, волевиявлення громадян буде збережене. Це є абсолютно необхідна умова для нашого руху вперед, до повернення України в родину європейських народів, до нашого членства в Європейському Союзі й НАТО, до продовження надзвичайно важливих реформ, які є абсолютно доленосними для України», – наголосив президент.

Близько полудня на дільницю завітав і Анатолій Гриценко. Утім його дружині, журналістці Юлії Мостовій, проголосувати не вдалось: її не виявилось у списку виборців. «У мене настрій класний, але у дружини настрій поганий, тому що її позбавили права проголосувати вперше за всі роки, що вона тут живе», – наголосив Гриценко.

Порушив законодавство під час голосування інший кандидат – Олег Ляшко. Лідер «Радикальної партії» продемонстрував результати свого волевиявлення на камери в присутності журналістів та виборців.

Скористалися своїм правом на голосуванні також Олександр Вілкул та Юрій Бойко.

Фото: Іван Печений

Залишити коментар