П'ятниця, 23 жовтня

Головні кандидати в президенти вже зробили свій вибір: Порошенко запевнив, що голосував за Україну, Тимошенко похизувалася гарним настроєм, а Зеленський віддав свій голос за «дуже достойну і гідну людину». Як це було – у фоторепортажі від Opinion.

Петро Порошенко прийшов на вибори президента у супроводі родини, а на запитання журналістів відповів, що голосував за Україну. Також чинний президент позитивно оцінив організацію виборів, запевнивши, що волевиявлення громадян буде збережене.

«Це є абсолютно необхідна умова для нашого руху вперед, до повернення України в родину європейських народів, до нашого членства в Європейському Союзі й НАТО, до продовження надзвичайно важливих реформ, які є абсолютно доленосними для України», – наголосив президент.

Лідерка «Батьківщини» прийшла на виборчу дільницю одною з перших серед кандидатів, утім більшість питань проігнорувала. Як повідомляє кореспондент Opinion у Києві, відповіла Юлія Тимошенко лише на питання про власний настрій.

«Сьогодні я зі своєю родиною та командою прийшла зробити свій вибір. Вірю, що так ми робимо крок вперед до квітучої європейської країни», – зазначила Тимошенко.

Скористався правом голосу і очільник соціологічних рейтингів Володимир Зеленський. Запевнивши, що проголосував за «дуже гідну людину», шоумен додав, що «починається нове життя».

Кандидат наголосив, що остаточний вибір має зробити країна, жартівливо додавши, що у другий тур може вийти… і він один. Велика кількість кандидатів на посаду, за словами Зеленського, свідчить про демократію в нашій країні.

Як повідомляв Opinion, участь у виборах взяли й інші кандидати на посаду президента. Зокрема, Олександр Вілкул та Юрій Бойко. Проголосував і Анатолій Гриценко, однак його дружину в списках виборців не знайшли.

Текст: Дмитро Журавель

Фото: Іван Печений

Залишити коментар