Субота, 24 жовтня

Прокуратура не бачить підстав для обрання запобіжних заходів фігурантам скандалу про розкрадання в «Укроборонпромі» Андрію Рогозі й Віталію Жукову, яких підозрюють у заниженні податків. Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на відповідь Генеральної прокуратури. 

Правоохоронці кажуть, що чоловіки «в повному обсязі» погасили «збитки, завдані державному бюджету» ще до завершення досудового розслідування. «Запобіжні заходи у їх відношенні не обиралися у зв’язку з відсутністю ризиків, передбачених кримінальним процесуальним законодавством», – сказали в ГПУ. Таким чином, прокуратура вважає, що не існує ризиків втечі, тиску на свідків, знищення доказів.

Нагадаємо, видання «Bihus.info» оприлюднило розслідування про те, як люди з оточення Петра Порошенка курують розкрадання в оборонній сфері. За даними журналістів, постачання контрабандних російських деталей за завищеними цінами організував 22-річний син заступника секретаря РНБО Ігор Гладковський. Його батько нібито щонайменше один раз отримував «відкат» у 30 тис. доларів ыз цієї схеми, а усі слідчі органи, включно з НАБУ, «зливали» справи по Гладковському за хабарі.

1 комментарий

  1. И это правильно. Это по-порошенковски. За найденный патрон в тюрьму. За украденные миллионы-«нет оснований».

Залишити коментар