Вівторок, 27 жовтня

Китайська експортна агенція надала «Нафтогазу» страхове покриття на 1 мільярд доларів, що дозволить «Нафтогазу» залучити в китайських інвесторів інвестиції на цю суму без залучення державних чи інших гарантій. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

Таким чином кредитна агенція Китаю гарантуватиме китайським інвесторам надійність інвестицій у «Нафтогазу», загальний обсяг яких складе один мільярд доларів. Водночас в українській компанії зазначають, що ці інвестиції спрямують у видобуток газу в Україні.

«Планується, що на першому етапі під страхове покриття Sinosure буде залучено біля $ 160 млн для фінансування чинних контрактів АТ “Укргазвидобування” з китайськими корпораціями, що постачають бурове обладнання та здійснюють бурові роботи “під ключ”», – повідомили в «Нафтогазі». Другий етап інвестицій усе ще узгоджують із китайською стороною. Його обсяг має скласти 800 мільйонів доларів.

Минулого року «Нафтогаз» залучив від китайських інвесторів 140 мільйонів доларів у придбання 13 бурових установок для видобутку газу з відстроченням платежів на 5 років.

Залишити коментар