Вівторок, 20 жовтня

І хоча ЦВК ще дораховує останні відсотки, учасники другого туру – уже очевидні, та й міжнародна спільнота визнала наші вибори вільними й демократичними. А ось як відреагували на результати голосування українців інші кандидати, давайте поглянемо разом у реакціях від Opinion.

Традиційно дивитися на реакції кандидатів будемо за абеткою, аби раптом ніхто дуже чутливий не образився. Отож, перший із політиків – Роман Безсмертний. Він наголосив, що 31 березня було не фінішом, а стартом, тож треба працювати й далі. Безсмертний переконаний, що зрештою ми отримаємо того лідера, на якого заслуговуємо, адже влада – це дзеркало суспільства.

Також політик зазначив, що кандидати, які потрапляють у фінал, мають усвідомлювати всю відповідальність перед людьми. Сам же Безсмертний обіцяє повести свою нову партію на парламентські вибори, запропонувавши «модернову політичну силу».

Натомість Юрій Бойко намагається запевнити: вибори показали, що нинішня влада приречена. Крім того, політик переконує читачів, що упродовж виборів було багато підкупів, тиску та фальсифікацій.

Олександр Вілкул обіцяє залишитися вірним свої програмі. Щодо другого туру, екс-регіонал виступає проти чинного президента, однак і до Володимира Зеленського має ряд питань. На думку Вілкула, за наступні три тижні шоумен повинен на всі ці питання відповісти перед політиками.

Не планує підтримувати Порошенка й Анатолій Гриценко. Водночас додає: не закликає й голосувати за Зеленського, бо не знає його. Екс-міністр оборони підкреслив, що на наступному главі держави лежатиме величезна відповідальність. Ще більша – на тих, хто його обере.

Володимир Зеленський подякував своїм виборцям, назвавши їх армією «офієнних, унікальних, теплих та добрих людей», а перший тур охрестив спільною перемогою.

Руслан Кошулинський подякував усім, хто віддав голос за націоналістичну ідею та натякнув, що майбутній розвиток країни визначатимуть жовтневі вибори до Верховної Ради.

Екс-голова СБУ та один із кандидатів Валентин Наливайченко запевнив, що результати голосування свідчать про те, що «українці хочуть жити в країні без корупції та брехні».

Петро Порошенко переконує виборців, що у другому турі доля звела його з «маріонеткою Коломойського»,  однак йому гарант не збирається давати жодних шансів. Розповів чинний президент і про головні пріоритети у своїй програмі.

Також Порошенко звернувся до молоді, підкресливши, що саме їм вирішувати, яким курсом далі піде країна та хто буде Головнокомандувачем і представлятиме Україну на міжнародній арені.

Олександр Шевченко запевнив, що це не останній його крок у політиці, а результати першого туру назвав «нашою спільною перемогою».

Збирав реакції та буде голосувати у другому турі Степан Коза

Залишити коментар