Неділя, 25 жовтня

Кабінет міністрів підтримав пропозицію Міністерства внутрішніх справ про заборону нерегулярного авіасполучення між Україною та Російською Федерацією після візиту проросійського депутата «Опозиційної платформи – За життя» Юрія Бойка та Віктора Медведчука до РФ. Відповідний проект постанови на засіданні уряду озвучив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Ми зробили аналіз обставин цього перельоту. Бойко скористався лазійкою в нашому законодавстві. Отримав відповідне добро ФСБ Росії та прямим перельотом “Київ-Москва” потрапив на перемовини з прем’єром держави агресора», – сказав Аваков.

«Тому поданий на розгляд проект постанови “Про внесення змін до положення про використання повітряного простору України”, розроблений МВС із метою захисту державної безпеки та відведення можливих загроз національної безпеки шляхом унеможливлення нерегулярного авіасполучення між Україною та державою агресором», – додав міністр.

За словами Авакова, на виконання вимог закону про санкції рішенням РНБО, до ряду авіакомпаній РФ були застосовані обмежувальні заходи у вигляді обмеження часткового чи повного транзиту ресурсів, польотів чи перевезень на територію України. У той же час, за словами міністра, зазначенні заборони не розповсюджувалися на нерегулярні рейси між Україною і РФ.

Залишити коментар