Понеділок, 19 жовтня

Севастопольський міський суд засудив двох жителів Севастополя Володимира Дудку та Олексія Бессарабова, яких ФСБ вважає агентами українських спецслужб, до 14 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Адвокат Дудки Сергій Легостов додав, що обом засудженим призначили також штрафи.

«Дудці – 350 тис. рублів, Бессарабову – 300 тис. рублів. Дали обом 14 років позбавлення волі в колонії суворого режиму, без в’язниці», – сказав захисник.

Він додав, що засуджені не визнають своєї провини і будуть оскаржувати вирок.

«Дудка і Бессарабов не визнавали і не визнають своєї провини, вони вважають справу сфальсифікованою», – заявив Легостов.

Нагадаємо, Держобвинувачення просило про 15 років позбавлення волі для обвинуваченого у «справі українських диверсантів» Володимира Дудки і про 14 років і 10 місяців для Олексія Бессарабова, а також про 500 тис. рублів штрафу для кожного. Перші чотири роки прокурор пропонував утримувати севастопольців у в’язниці, інші 11 років – у колонії суворого режиму.

9 листопада 2016 року в Севастополі затримали співробітників кримського аналітичного центру «Номос» Дмитра Штиблікова та Олексія Бессарабова, а також їхнього близького друга Володимира Дудку.

Усіх трьох звинуватили в підготовці диверсій в анексованому Криму на замовлення української розвідки.

Залишити коментар