Вівторок, 20 жовтня

Команда кандидата у президенти Петра Порошенка вважає, що його опонент Володимир Зеленський не виконав обіцянку і не здав аналізи на алкоголь і наркотики належно, хоча сам ініціював їх. Про це заявив речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу в п’ятницю.

«Відлити трохи крові на сувеніри своїм прихильникам – це не означає серйозно здати аналізи на алкогольну та наркотичну залежність, як це передбачено медичними протоками», – сказав Медведєв.

Він наголосив, що власник лабораторії «Євролаб», яку обрав Зеленський, «є політично заангажованою зіркою каналів Медведчука» і «не приховував політичних симпатій до Володимира Зеленського«.

Він нагадав, що в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун пояснювала, як встановити наявність алкоголю й наркотиків у організмі.

«Наскільки нам відомо, Зеленський не здав волосся. А за версією Уляни Супрун саме волосся є ключовим дослідженням для виявлення наркотиків, бо сліди наркотичних речовин у волоссі зберігаються близько 90 днів», – сказав Медведєв.

Залишити коментар