Середа, 28 жовтня

В Україні 39 % переселенців вистачає коштів тільки на харчування, а 12 % змушені заощаджувати навіть на продуктах. Про це йдеться у звіті Національної моніторингової системи щодо соціально-економічних характеристик внутрішньо переміщених осіб, пише Громадське

Зокрема, на питання про те, як вони оцінюють своє фінансове становище, 41 % опитаних переселенців відповіли, що коштів їм вистачає на харчування, необхідний одяг, взуття та базові потреби, 39 % – вистачає тільки на харчування, 12 % – змушені економити навіть на харчуванні. Для 7 % опитаних коштів вистачає на базові та інші потреби, а також є заощадження, 1 % респондентів не відповіли на питання.

Моніторинг проводила Міжнародна організація міграції спільно із центром «Соціальні індикатори» у жовтні-грудні 2018 року в усіх підконтрольних українському уряду областях України. У межах моніторингу опитали 4 044 переселенці за допомогою телефонного інтерв’ю, 2403 – методом особистого інтерв’ю. Окрім того, у листопаді-грудні 2018 року методом особистого інтерв’ю опитали 3 962 особи, які перетинають лінію розмежування.

Залишити коментар