Субота, 24 жовтня

Одеська будівельна компанія KADORR Group встановила новий рекорд: забудовнику вдалося здати п‘ять будинків від початку року. Введення в експлуатацію трьох об‘єктів минулої суботи дозволило KADORR оновити власне минулорічне досягнення.

В Одесі будівельна компанія встановила новий всеукраїнський рекорд

Минулої суботи, 6 квітня, компанія KADORR Group здала в експлуатацію одночасно три житлові комплекси. Усі об‘єкти розташовані в Київському районі Одеси та були зведені усього за 16 місяців. Такий показник дозволив забудовнику оновити власний всеукраїнський рекорд: тепер на рахунку компанії п‘ять достроково зданих об‘єктів від початку 2019-го року.

«Наша компанія здає три об’єкти одночасно – і це абсолютно новий рекорд! Близько чотирьох тисяч людей відтепер житимуть у комфортабельних квартинах. Ми, як завжди, здаємо будинки в термін або раніше, однак головний постулат – це наша якість», – запевнив генеральний інвестор компанії бізнесмен та меценат Аднан Ківан.

За словами Руслана Ківана, голови ради директорів KADORR Group, компанії вдалось не лише обійти за декількома позиціями українських конкурентів, але й задати темп, стиль та найвищий європейський рівень якості.

До слова, новий мікрорайон розташований неподалік від моря, він складається з десяти сучасних комплексів, у яких функціонує власна система охорони та служба експлуатації, системи пожежної безпеки та відеоспостереження, на території побудовано декілька багаторівневих паркінгів. За словами Аднана Ківана, також готуються до відкриття торговельний центр та дитячий розважальний комплекс.

Нині на рахунку компанії KADORR Group – більше півсотні житлових комплексів: уже побудованих об`єктів, торговельні та бізнес-центри, лікарні та школи, спортивні центри та дитячі простори. Загалом компанія створила більше трьох тисяч робочих місць. На відкритті нових об‘єктів бізнесмен анонсував ще два нові проекти, сума інвестицій котрих склала 85 млн дол. За словами Аднана Ківана, будуть створені кілька тисяч додаткових робочих місць.

2 комментария

  1. «бізнесмен та меценат Аднан Ківан» – а как проявляется меценатство Аднана Кивана? Реально интересно

Залишити коментар