Середа, 28 жовтня

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія заявив, що орієнтовна вартість дебатів на НСК «Олімпійський» між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком може коштувати орієнтовно 6 млн грн. Про це він сказав журналістам у понеділок.

За його словами, раніше у ЗМІ була озвучена приблизна сума в 1 млн, але після того, як все підрахували, вартість ймовірних дебатів на стадіоні збільшилася майже до 6 млн грн.

«Основні речі – це оренда стадіону. Його потрібно буде орендувати щонайменше на два дні, щоб все це влаштувати і побудувати там сцену. Далі залежить від самих сцен, де буде їхнє розташування, які екрани там будуть, освітлення, озвучення і так далі. Разом все це потягнуло приблизно на 6 млн», – розповів Аласанія.

Проте, він зазначив, що якщо буде доведено, що дебати на стадіоні – це політична агітація, то доведеться ще заплатити телеканалам за трансляцію згідно з прайсами.

«Це окремі суми, які я порахувати не можу. У ЦВК лежать ці прайси, вони незмінні вже, і додатково це може бути ще 6 млн», – сказав Аласанія.

Залишити коментар