Вівторок, 20 жовтня

Кандидат у президенти Петро Порошенко чекатиме свого опонента Володимира Зеленського для дебатів на стадіоні 14 квітня, а ввечері 19 квітня піде на офіційні дебати на «Суспільне». Про це заявив речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу 10 квітня.

«Закон передбачає обов’язковість дебатів на “Суспільному” телебаченні в останню п’ятницю. Тому 19 квітня ми точно знаємо, що буде у графіку Порошенка на 20:00 – він повинен у цей час прибути на “Суспільне телебачення”. І він там точно буде, тому що участі в таких дебатах у другому турі чітко вимагає закон “Про вибори президента України”», – сказав він.

«Петро Порошенко так само прибуде на дебати з Володимиром Зеленським 14 квітня о 14 годині 14 хвилин на НСК “Олімпійський”. І ще раз наполегливо повторює своє запрошення до Зеленського не боятися дебатів, не уникати – прийти й за тиждень до виборів у прямій трансляції на очах у всього суспільства розкрити свою невідому позицію з актуальних питань, стратегії розвитку України», – заявив Медведєв.

«Порошенко так само готовий в інший день, можливо, і 19-го числа, прибути на дебати на стадіоні, як пропонує Зеленський. Але запрошення Зеленського не має збігатися в часі з тим часом, у який закон вимагає від кандидатів бути на дебатах на “Суспільному телебаченні”» – додав речник штабу Порошенка.

Залишити коментар