Понеділок, 26 жовтня

Національне антикорупційне бюро викликало на допит соратника президента і заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка та бізнесменів Григорія та Ігоря Суркісів. Про це НАБУ повідомило журналістам «Радіо Свобода», дати не уточнено.

Раніше журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект «Радіо Свобода» і телеканалу «UA:Перший») оприлюднили записи телефонних розмов за участю соратника президента Ігоря Кононенка та братів Суркісів, на яких обговорювали схему з виведення сотень мільйонів гривень із державних обленерго.

«З урахуванням відомостей, викладених у розслідуванні, Національним бюро викликано на допит осіб, які згадуються у відповідному сюжеті, зокрема Кононенка І. В, Суркіса Г. М, Суркіса І. М.», – зазначено у відповіді НАБУ на запит журналістів «Радіо Свобода».

Після виходу розслідування «П. дав добро» редакція на запит НАБУ передала детективам записи розмов Дмитра Крючкова з Ігорем Кононенком і братами Суркісами – згодом їх долучили до матеріалів офіційного розслідування.

Залишити коментар