Вівторок, 25 лютого

Метеоблог головного синоптика країни

Бурхливі весняні синоптичні події, квіточки, листочки, нова трава, бруньки, сонце, передвиборчі неврози, яскраве сонце, наші алергії, авітаміноз, циклони та перші грози – як часом непросто складати прогнози погоди. Щось заважає, щось відволікає, але щось і допомагає.

Найближчими днями в Україні атмосферні фронти та циклони зумовлять періодичні дощі. А подекуди навіть із грозами. Дощі чергуватимуться із проясненнями, випадатимуть по літньому типу – місцями та від невеликих до помірних за короткий термін.

11-12 квітня найхолодніше буде на заході та півночі України – удень +8+13 градусів, а ось на сході, півдні та в більшості центральних областей градуси нагадуватимуть про літо – +16+22 градуси. І саме в цих найтепліших регіонах і ймовірні грози.

Вихідними, 13-14 квітня, прохолодна погода із заходу пошириться на більшу частину території України. Проте дощі залишаться лише 13 квітня у східній частині, а 14 квітня – у південній. Значна ж частина України перебуватиме у сухій повітряній масі.

На початку наступного тижня, 15 та 16 квітня, у нічні години в західних областях України та на півночі подекуди можливі заморозки. Загалом переважатиме прохолодна погода з температурою повітря в межах +10+14 градусів.

Дощі в понеділок і вівторок пройдуть лише на сході та півдні України.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: wetteronline.de

17 квітня волога погода очікується на півдні; а 18 квітня всю Україну охопить сонце, яке підніме температуру повітря на 2-5 градусів.

Із цікавих метеонюансів – 16 та 17 квітня в Україні пориви вітру можуть досягати штормових.

У Києві друга половина тижня очікується із прохолодною погодою – у столиці в нічні години передбачається +3+6 градусів, у денні – +9+12 градусів. Періодичні дощі ймовірні 11-12 квітня.

На наступному тижні в Києві переважатиме суха сонячна погода з поступовим підвищенням температури повітря до +12+15 градусів.

Така нестабільна погода характерна для весняної пори. І часом ми, попри чудове сонце, почуваємо себе кволими й сонними, адже організм ще не встиг адаптуватися до прийдешнього сильнішого тепла.

Однак ми завжди якраз оце міжсезоння чекаємо найбільше. Тому що знаємо, що довга сіра зла зима все одно переможена. І нам уже нема чого боятися неврозів, авітамінозів, циклонів та гроз – це все ознаки прийдешнього буяння садів та квітів. Нам головне вчасно виполювати бур’ян та берегти себе й один одного.

Наталка Діденко