Четвер, 22 жовтня

Президент України Петро Порошенко заявив, що не знав про причетність свого найближчого соратника та заступника голови фракції «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді Ігоря Кононенка до корупційних схем в енергетиці. Про це Порошенко розказав у інтерв’ю Радіо НВ, пише Радіо Свобода.

Раніше журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA: Перший») оприлюднили записи телефонних розмов за участю Кононенка, на яких обговорюється схема з виведення сотень мільйонів гривень з державних обленерго – на прохання журналістів вони були верифіковані американськими спеціалістами, які співпрацюють з урядом США.

На запитання журналіста Радіо НВ про розслідування «Схем» Петро Порошенко лише запевнив, що сам він не знав про жодні афери і не був до них причетний. Натомість відповідальність за тривале розслідування він переклав на правоохоронців.

«Якщо ми говоримо про справу, яка зараз презентується по енергетичному сектору – справа 15-го року. Чотири роки – що ви шукали?» – каже він.

Залишити коментар