Середа, 25 листопада

Лідерка «Батьківщини» та екс-кандидатка Юлія Тимошенко звернулася до Порошенка й Зеленського, закликавши не дискредитувати статус посади президента. Заяву вона зробила через нічні «телефонні дебати» кандидатів в ефірі «1+1».

«Нічний ефір на “1+1”. Мене важко запідозрити в симпатіях до когось із двох кандидатів, але це саме той випадок, коли я повинна висловитися. Розумієте в чому справа… Якою б запеклою та безжальною не була політична боротьба, потрібно пам’ятати про певні моральні “маркери”, за які не можна заступати. Я побачила руйнацію статусу посади Президента. Я побачила приниження української держави. Я думаю, так само як і я, мільйони українців це бачити не хотіли. Вибори минуть, а нам разом жити в одній країні», – запевнила Тимошенко.

Також політикиня звернулася до чинного президента, порекомендувавши не ставати частиною чужого шоу, тримати президентську планку та захищати статус президента та статус держави. Окремо Тимошенко звернулася й до Зеленського.

«Я хочу звернутися до людини, яка через кілька тижнів може стати президентом, до Володимира Зеленського: якщо ви мрієте обійняти цю посаду, бережіть гідність і честь цієї посади. Не треба навколо неї влаштовувати бої і не треба, борючись за право стати президентом, нищити честь і гідність президентського статусу», – сказала вона.

1 комментарий

 1. До виборцiв Зеленського:

  Всі хочуть нових облич і змін, це нормально. Але ваше справедливе бажання безсовісно експлуатують, бо Зеленській не готовий до цієї посади. Полiттехнологи зробили для вас картинку “людини з народу”, а він мільйонер, він має офшори і нерухомість за кордоном. Це не є злочин, але він чомусь приховував свої активи, тому не хоче з’являтися на прямі ефіри, щоби уникати питань про це, і чи сплачувались податки у відповідності до доходів теж.

  У нього немає власної команди, все роблять люди Коломойського та мутнi полiттехнологи.

  Його оточення вже публічно поставило під сумнів територіальну цілісність України, цінність мови та нашої історії, про це зверхньо заявив член команди “Зе” Разумков. Це риторика один до одного Донецька весни 2014 року.

  Давній партнер Зеленського Ігор Коломойський прямо заявив, що “мы воюем сами с собой”, не дивлячись на іншу позицію в 2014 році, бо хоче помститися за втрату контролю над “Укрнафтою” та “Приватбанком”.

  “Програмний” фільм “Слуга народу” – це прямий дороговказ до громадянської війни, бо там проектується розвал України, протиставляються “тупі україномовні путчисти” та “російськомовний істеблішмент”.

  Вони пропонують небезпечний експеримент, який може привести до втрати міжнародної підтримки, припинення фінансової допомоги, обмеження безвізу та насильного миру з Росією після відміни проти неї санкцій – Захід вже почав задавати питання та реагувати.

  Невже ненависть до Порошенка, трансльована через телевізор, варта ризиків втратити державу?

  А ті, хто намагається використати самого Зеленського, невже справді думають, що тут всіх можна буде підкласти під телевізор та без бою заставити відмовитись від окупованої землі, від мови та незалежності та підмінити Україну “95 Кварталом”?

  Не знаю як вам, а мені як християнину цікаво, якої віри є кандидат в президенти Володимир Зеленський? В мене складається враження, що цю тему ніби приховують від українців. Інформації дуже мало.

  Фактично нам пропонують обрати кота в мiшку. Якби був кращий кандидат, проголосував би за нього, бо є питання i до Порошенка. Але немає такого кандидата.

  Згадаймо добрі справии, які здійснив президент Петро Порошенко для України:

  • зупинив наступ москалів і значно зміцнив армiю;
  • дипломатичні здобутки: підтримка цивілізованого світу; домігся запровадження санкцій проти Московії і безвізового режиму з ЄС;
  • забезпечив енергетичну незалежність від Московії;
  • визнав ОУН-УПА воюючою стороною, а Степана Бандеру і Романа Шухевича – борцями за волю України;
  • провів декомунізацію;
  • добився надання Українській Православній Церкві Томосу про автокефалію;
  • провів реформу міліції-поліції;
  • проводить реформи: пенсійну, освітню, медичну, судову;
  • розпочав процес децентралізації;
  • запровадив мовні квоти на радіо і телебаченнi;
  • сприяє відродженню українського кіно;
  • скасував договір про дружбу, співробітництво і партнерство з Московією;
  • незабаром буде ухвалено Закон про держану мову;
  • його ненавидять у Кремлi, отже, він – наш, український президент.

  Голос за Порошенка — це голос за Україну!

Залишити коментар