Четвер, 29 жовтня

Кандидат у президенти Володимир Зеленський за останні два роки щонайменше 11 разів літав до Женеви, коли там мешкав олігарх Ігор Коломойський, а після його переїзду в Ізраїль шоумен двічі бував у Тель-Авіві. Про це йдеться в розслідуванні програми «Схеми», пише «Радіо Свобода».

Так, за даними журналістів, до Швейцарії кандидат у президенти літав у лютому, квітні, листопаді та грудні 2017 року, а потім у січні, у лютому (двічі), у березні, у квітні (двічі) та у червні 2018 року. У п’яти випадках разом із Зеленським літав юрист Коломойського Андрій Богдан, який у підсумку став радником кампанії шоумена на виборах.

Наприкінці літа 2018 року Коломойський переїхав до Ізраїлю, після чого Зеленський двічі побував в Тель-Авіві – у листопаді та грудні 2018 року.

«Отримати пояснення Зеленського про причини частих перельотів у Тель-Авів та Женеву з юристом олігарха не вдалося – останніми днями він не з’являвся на публіці, на дзвінки журналістів не відповідав, а його штаб залишив без відповіді запит “Схем” із проханням про коментар», – зазначили автори розслідування.

Залишити коментар