Вівторок, 27 жовтня

За кілька хвилин до анонсованого початку дебатів Петро Порошенко виступив на сцені біля «Олімпійського», висловивши сподівання, що Зеленський таки прийде.

«Для чого ми прийшли? Бо дебати сьогодні мають відбутися тут. Ми нікого не боїмось, робимо все для того, аби країна дізналася правду. Країна не хоче кота в мішку, вона хоче президента, котрий і надалі продовжить рук до НАТО та ЄС. Я дуже сподіваюсь, що пан Зеленський буде тут. Якщо він прийде, якщо приїхав з Парижа, якщо Україна понад усе, ми побачимо відповіді на складні питання, почуємо про майбутнє країни, нашої нації, держави та українців. Ми вибороли це право, бо дебати – ознака демократії», – заявив зі сцени Порошенко.

«Якщо він знову ховається та боїться, ми будемо запрошувати його кожен день, на кожні ефіри, аби країна побачила, кого обиратимуть на наступні п’ять років. Після дебатів, де ми не фільтруємо питання та готові до будь-яких питань, я знову буду з вами, і ми продемонструємо, що Україна прагне повернення назад до європейських народів», – додав кандидат.

Після закликів публіки «Вова, приходь», Порошенко вкотре звернувся до Зеленського, натякнувши, що народ прагне бачити його.

Залишити коментар