Вівторок, 27 жовтня

На сайті Президента офіційно оприлюднили указ про звільнення першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

«Звільнити Семочка Сергія Олексійовича з посади першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки України», – ідеться на сайті Президента. Указ Петра Порошенка датований 12 квітням – числом, про яке він заявив під час дебатів на НСК «Олімпійський».

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро порушило кримінальну справу стосовно Семочка після публікації журналістського розслідування. Журналісти програми «Наші гроші» 1 жовтня оприлюднили сюжет, у якому йдеться, що сім’я Семочка володіє будинками під Києвом загальною вартістю 8 мільйонів доларів, а його найближчі родичі мають російські паспорти. Аналіз доходів родини Семочка за останні вісім років показує, що в них не мало б вистачити коштів і на один з будинків. Журналісти «Наших грошей» також заявили про причетність Семочка до дефіциту препаратів для діалізу, що, на їх думку, ймовірно було наслідком вимагання відкатів у фармакологічних компаній з боку СБУ.

Залишити коментар