Середа, 21 жовтня

Зеленського у другому турі виборів готові проголосувати 72,2 %  опитаних українців, які визначилися з вибором та підуть голосувати, а за чинного президента Петра Порошенка – 25,4 % респондентів. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Із кількості респондентів, які збираються голосувати та визначилися з вибором, 72,2 % проголосують за Зеленського й 25,4 % – за Порошенка, а 2,4 % хочуть зіпсувати бюлетень.

Із загальної кількості опитаних 48,4 % українців проголосували б за Зеленського і 17 % – за чинного главу держави, якби другий тур президентських виборів проходив зараз.

Методом особистого інтерв’ю соціологи опитали 2004 респондентів у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) по триступеневою стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому ступені, репрезентативною для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, яка контролюється українською владою.

Залишити коментар