Четвер, 22 жовтня

Метеоблог головного синоптика країни

Ще зовсім нещодавно лежав сніг, градуси стрибали від +20 до заморозків, японський гравюрно-силуетний пейзаж змінився на чудові ніжні зелені листочки, сіра земля зажовтіла форзицієвими кущами та бузковими гіацинтами. І Вербна неділя вже стоїть на порозі.

Я, чесно кажучи, не пам’ятаю, щоб на Вербну неділю чи в її околицях була колись погода без сильного вітру. І цього року кінець тижня, 19-21 квітня, відзначиться в Україні десь сильним, а десь просто поривчастим вітром. Напрямок вітру очікується північно-східний та північний.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: www.wetteronline.de

Температура повітря поступово підвищуватиметься, протягом дня стовпчики термометрів коливатимуться в межах +11+16 градусів.

У неділю, 21 квітня, у день президентських виборів, найтеплішою очікується західна частина України, максимально передбачається +15+19 градусів. Ночі в Україні ще залишатимуться холодними, +3+7 градусів, у західній частині при проясненнях можливі заморозки 0-3 градуси.

19 та 20 квітня суттєві опади в Україні малоймовірні, 21 квітня атмосферний фронт зумовить періодичні дощі на Заході та у північній частині України.

На початку наступного тижня у більшості областей України погоду визначатимуть атмосферні фронти, які принесуть періодичні дощі. Опади чергуватимуться із проясненнями і вже 23 квітня припиняться. Поступляться місцем антициклону із сухою сонячною погодою.

Повітря з понеділка в Україні почне прогріватися. Впродовж 22-24 квітня максимальна температура повітря у більшості областей коливатиметься в межах спочатку від +12+17 градусів до подальших +15+23 градусів. Ночі також стануть теплішими, що сприятиме розвитку рослин, передбачається +6+12 градусів.

У Києві завершення тижня буде холодним. Нічна температура повітря становитиме +2+5 градусів, протягом дня столичне довкілля трохи прогріється, до +11+14 градусів. Суттєві опади малоймовірні, лише 21 квітня, у неділю, збільшиться хмарність та місцями пройде невеликий дощ.

На початку наступного тижня у Києві розпочнеться потепління. Максимальна температура повітря поступово підвищиться від +16 градусів до +20+22 градусів. Вночі також стане тепліше, близько +6+11 градусів.

У понеділок у столиці місцями пройде дощ, надалі хмар ставатиме менше, сонця більше, переважатиме суха повітряна маса.

Вербна неділя, сонце, весняна українська краса, легке радісне серце, чисте довкілля, спокійні батьки, безтурботні малі діти і відповідальні дорослі, всі цілі, живі та здорові, нецинічні та небайдужі, з турботою про когось ще, окрім себе, любов та душевна гармонія – ось це і є зараз головним. Власне, як завжди. Особливо напередодні Великодня.

Наталка Діденко