Четвер, 22 жовтня

Суд відмовився зняти арешт із рахунків Олександра Януковича. Відповідне рішення сьогодні ухвалив суддя Шевченківського райсуду. Про це повідомила речниця Генерального прокурора Лариса Сарган.

Шевченківський райсуд Києва 17 квітня скасував арешт рахунків у «Всеукраїнському банку розвитку», який належав сину екс-президента Віктора Януковича Олександру. Про це у Twitter повідомила прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

«Ухвалою слідчого судді Шевченківського райсуду Києва Голуб скасовано арешти рахунків у “Всеукраїнському банку розвитку”. Прокурори готують термінові клопотання», – написала вона. Сарган нагадала, що на рахунках банку заарештовано 1,2 млрд грн.

3 комментария

  1. з такими судьями потрібно щось рішати,це вже повний беспредел ,провірити його статкі і т інше,ми правова держава таких суддів відлучати від суддівства на все життя

  2. И потом со спокойной совестью смотрят людям в глаза. Провести следствие и, в случае вины, посадить с конфискацией и показать на всю страну в назидание остальным.

Залишити коментар