Середа, 21 жовтня

Суддя Мелітопольського міськрайонного суду відмовилася визнати загибель Олександра Бєлого – командира літака «Іл-76», збитого під Луганськом у липні 2014 року, результатом агресії Російської Федерації. Про це «УНІАН» повідомила вдова загиблого офіцера Тетяна Чимиркова, яка зверталася до суду з відповідним позовом. За її словами, відповідне рішення суд виніс 16 квітня.

Згідно з рішенням, суд відмовився визнати, що загибель командира транспортного літака «Іл-76» Олександра Бєлого і, відповідно, дев’ять членів екіпажу та 40 десантників, стала результатом збройної агресії Російської Федерації.

У рішенні суду, виданому вдові загиблого, вказано лише вступну та резолютивну частину – без мотивувальної частини, де суд аргументує своє рішення. Суддя Мелітопольського міськрайонного суду Юлія Горбачова не змогла прокоментувати УНІАН своє рішення, пославшись на відсутність часу в зв’язку з судовим засіданням.

Як повідомляв УНІАН, у ніч із 13 на 14 липня 2014 року при заході на посадку в Луганський аеропорт було збито транспортний літак «Іл-76». На борту перебували дев’ять членів екіпажу та 40 військовослужбовців 25-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ. Літак повинен був доставити боєприпаси, продукти, а також підкріплення українським військовослужбовцям, які перебували в оточенні бойовиків «ЛНР» і російських військових.

Залишити коментар