Понеділок, 26 жовтня

Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук закликає не псувати бюлетені й не фотографувати їх у кабіні для таємного голосування під час другого туру виборів 21 квітня.

Вона зазначила у Facebook, що за результатами голосування 31 березня майже чверть мільйона бюлетенів визнали недійсними: «Причиною цього стали, часом і незаконні, дії громадян. Бюлетені свідомо псували».

«Але це не прояв позиції. Це фактично образа великої кількості людей: працівників поліграфкомбінату “Україна”, які працювали навіть уночі, щоб вчасно надрукувати і запакувати; людей, які розвозили бюлетені; зрештою, членів дільничних комісій, які ці бюлетені отримали, видавали, а потім і рахували», – зазначила Сліпачук.

Голова ЦВК також нагадала: виготовлення бюлетенів відбувалося за кошт державного бюджету – «а це теж наші з вами гроші».

4 комментария

  1. А чому ж ви негідники не залишили графу бюлетеня-проти всіх. Мені не до вподоби ані клоун, ані брехун і злодій. І як це вибратии між проросійським клоуном і злодійом-брехуном? А ви кажете не псуйте бюлетеня.

  2. а за кого голосувати?? Корупціонер чи російська маріонетка-лизоблюд? Не хочу…
    Введіть 3 пункт — не підтримую жодного і якщо так проголосує більше 40% виборців — проводити вибори заново, із забороною балотуватися повторно ВСІМ цьогорічним кандидатам.

  3. Владимир on

    Якби ці бюлетні використовувались багаторазово і надавали можливість єкономії коштів на виготовлення тоді ця стаття була б доречна а так можна розцінити як чергова дурниця і ніякої образи працівників поліграфкомбінату а тим більше членів дільничих комісій. Може краще було сказати прошу дотримуватись Законів України а не нести охінею.

Залишити коментар