Вівторок, 27 жовтня

Біля Адміністрації Президента зібралися українці, котрі прийшли, аби подякувати чинному главі держави за  п’ять років роботи. Уже незабаром крісло президента займе шоумен Володимир Зеленський.

Петро Порошенко вийшов із АП разом зі своєю дружиною, першою леді Мариною Порошенко до кілька тисячі людей, котрі скандували йому: «Дякую».

«Дорогі українці, і я вам дякую. Усі, хто прийшов зараз на вулицю Банкову. Українці по-різному проводжали президентів: у 2004 році під час нашої Помаранчевої революції, у 2014 році під час Революції Гідності, але такого, як зараз Україна ще не бачила. Це стало можливим завдяки вам», – наголосив  Президент.

«Черчилль сказав, що перемога – це дорога від поразки до поразки. Це нам не підходить. Ми будемо рухатися від перемоги через поразку й до нової перемоги», – додав Порошенко.

Чинний президент запевнив, що наразі відбуваються об’єднання задля перемоги в найближчому майбутньому.

«Спільно ми йдемо перемагати на парламентські вибори. Спільно ми повернемося на вулицю Банкову після наступних президентських виборів», – заявив політик.

У відповідь на ці слова люди почали скандувати: «Через рік», на що Порошенко, перефразовуючи вислів, що перетворився на мем, відповів: «Через рік, так через рік».

Залишити коментар