Четвер, 29 жовтня

Метеоблог головного синоптика країни

Весна нарешті подорослішала та пішла в школу. І мама-атмосфера вивела на небо чудове яскраве сонце та підганяє вгору градуси, щоб усі навколо побачили цю красу, свіжість, юну щирість та безліч квітів у руках в дівчинки.

Найближчими днями, у Страсний тиждень, в Україні погоду визначатиме антициклон, потужна область високого атмосферного тиску. Тому суттєві опади малоймовірні в більшості областей. Переважатиме суха сонячна погода.

У кінці тижня побільшає хмар на заході України; місцями пройдуть дощі та навіть прогримлять грози. Вологий масив досягне 26, 27 та 28 квітня Вінницької області, Житомирщини та Київщини. На решті території України втримається суха повітряна маса.

Температура повітря поступово підвищуватиметься. Уночі заморозки відступатимуть – очікується +4+10 градусів, на півдні до +8+14 градусів. А протягом дня стовпчики термометрів досягнуть +13+19 градусів із поступовим зростанням до +15+24 градусів. При більш інтенсивному сонячному нагріванні температура повітря може підвищитися до +20+26 градусів.

Метеоблог головного синоптика країни

У західних областях південно-східний вітер посилюватиметься до штормових значень, місцями можливі пориви 15-20 метрів за секунду.

На Великдень дощі найбільш імовірні в західній частині України. А 28 квітня очікується зниження температури повітря на 3-6 градусів.

На узбережжях морів температура повітря також буде нижчою. Адже ще непрогріті моря віддаватимуть свою прохолоду континенту.

У Києві Страсний тиждень – теплий та сонячний. Температура повітря в нічні години становитиме +7+12 градусів, а впродовж дня справжнє, майже літнє, тепло порадує і людей, і природу: +18+23 градуси.

У Великодню ніч у столиці опадів не передбачається; температура повітря становитиме +9+12 градусів. Удень 28 квітня є ймовірність дощу; температура повітря коливатиметься близько +20 градусів.

Зміна погоди – дощі, грози та зниження температури повітря – очікується у понеділок, 29 квітня.

А поки триває Страсний тиждень, давайте виносити сміття, робити чистішими свої помешкання, природу навколо та самих себе. Хай цей Великдень стане для нас усіх продовженням традицій минулих поколінь. Хай не буде серед українців болючих втрат, зате буде більше сонця, квітучих садів і мудрої любові.

Наталка Діденко