Четвер, 22 жовтня

Генеральна прокуратура повторно викликатиме президента України Петра Порошенка на допит як свідка у справах Майдану і в разі його повторної неявки звертатиметься до суду про накладання на нього штрафу. Про це сказав журналістам керівник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк після неявки Порошенка на додатковий допит.

За словами Горбатюка, Порошенко викликався сьогодні на 10.00 для того, щоб слідчі поставили йому додаткові питання, які стосуються подій 18-19 лютого 2014 року та 1 грудня 2013 року. «З часу першого допиту, який відбувся в листопаді 2016 року, Петро Олексійович дав декілька коментарів щодо подій Майдану, в яких містилися дані, які він не надавав під час першого допиту», – зауважив він.

Як повідомив Горбатюк, копії протоколу допитів передавалися Порошенку і через генпрокурора, і Горбатюк особисто звертався до співробітників Адміністрації президента.

Керівник управління спецрозслідувань ГПУ зауважив, що таке небажання Порошенка підписувати протокол допиту виглядає як «умисні дії».

Залишити коментар