Неділя, 25 жовтня

Громадян України, які проживають на окупованій території Донбасу і отримають паспорти Російської Федерації, хочуть позбавити українських пенсій та соцвиплат. Про це повідомила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз у фейсбуці.

«Ініційовано опрацювання пропозиції щодо внесення громадян, які отримали паспорти РФ у спосіб, що порушує міжнародне право та загрожує суверенітету нашої держави, до бази даних з подальшим позбавленням їх статусу бенефіціара щодо отримання соціальних виплат чи пенсій з боку України», – наголосила Фріз.

Вона нагадала, що уряд ухвалив рішення про визнання недійсними паспортів, які видаються уповноваженими органами РФ після 28 квітня 2019 року.

Міністр із питань тимчасово окупованих територій і переміщених осіб Вадим Черниш повідомив, що Україна готує перелік чиновників РФ, причетних до видачі російських паспортів на Донбасі для запровадження санкцій.

1 комментарий

  1. может в этом есть какой-то великий смысл?! Если люди получат паспорта РФ и не будут претендовать на пенсию в Украине, это же хорошо для Украины. На сколько уменьшится нагрузка на пенсионную систему, на социальные выплаты. И голосовать эти люди не смогут. А, когда вопрос о возвращении территорий будет решен — сделать получение украинского паспорта очень дорогим. Так и регион поднимем и бюджет наполним. Не надо мешать людям принимать решения.

Залишити коментар