П'ятниця, 27 листопада

З 1 травня заробітна плата військових Операції об’єднаних сил зросте на 1 тис. грн, бійців на лінії зіткнення – на 5 тис. грн. Відповідний указ підписав міністр оборони Степан Полторак, повідомляє прес-служба Міноборони 8 травня.

«Таким чином, мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в Операції об’єднаних сил, буде становити на першій лінії – 27,3 тис. грн, в інших районах проведення операції – 16,8 тис. грн», – йдеться в повідомленні.

Командир взводу на першій лінії з 1 травня отримуватиме від 31,1 тис. грн, в інших районах – від 20,6 тис. грн, командир батальйону на першій лінії – від 35,5 тис. грн, в інших районах – від 25 тис. грн.

«Командир бригади, який виконує завдання на лінії бойового зіткнення, отримуватиме мінімальне грошове забезпечення у сумі 42 тис. грн, а в інших районах проведення операції – 31,5 тис. грн», – додали в Міноборони.

Відзначається, що підвищення відбувається «в плановому порядку» в межах виділених у держбюджеті коштів на утримання Збройних сил.

Залишити коментар