Середа, 21 жовтня

В Адміністрації Президента заявляють, що Президент Петро Порошенко не нагороджував орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня директора «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергія Тараненка, якого НАБУ підозрює у заволодінні 93 млн грн «Укрзалізниці». Про це «Українській правді» повідомив керівник прес-служби АП Андрій Жигулін. 

«Повідомлення про нагородження цієї людини – це помилка. На сайт потрапила помилкова версія указу через технічний збій і помилку представників АП», – сказав він. За словами Жигуліна, «документалісти з АП дали не той проект указу». «Це технічна помилка працівників Адміністрації, які готували документ. Людини цієї у правильному указі немає», – запевняє Жигулін.

Він також пояснив, що орден Тараненку не вручали – його, мовляв, навіть не підготували ще. «Ні. Указ – це тільки заява про те, що орден є, це паперова робота. Потім є різні моменти для їх вручення. Фізичного ордена нема. Тільки на підставі правильного указу, який передається у відділ нагород, уже виготовляється і посвідчення, і сам орден», – підсумував представник АП.

Залишити коментар