П'ятниця, 15 листопада

Обраний президент України Володимир Зеленський вважає своїм пріоритетним завданням продовжувати співпрацю з Міжнародним валютним фондом та забезпечити політичну незалежність Національного банку України.

Про це Зеленський повідомив під час зустрічі з керівниками провідних міжнародних банків, що працюють в Україні 14 травня, повідомляє прес-служба команди Зеленського у Telegram.

Новообраний президент зазначив, що планує досягти макроекономічної стабільності України за допомогою забезпечення незалежності Нацбанку від політичних чинників. Водночас Зеленський висловив сподівання, що банки знизять ставки за кредитами, що дозволить стимулювати економіку.

«Зменшення ставок за кредитами стане поштовхом до економічного зростання. Бо наразі люди налякані й не довіряють банкам», – повідомив Зеленський.

Він також заявив, що буде гарантом кожному великому інвестору, який прийде в Україну.

«Новообраний президент підтримав думку банківської спільноти, що наріжним каменем для забезпечення економічного зростання та залучення іноземних інвестицій є судова реформа й забезпечення захисту прав інвесторів і кредиторів. Наголосив на необхідності забезпечити прозорі та рівні правила гри і для приватних, і для державних банків», – йдеться у повідомленні прес-служби Зеленського.

Зазначимо, що напередодні у МВФ заявили, що підтримують зв’язок з обраним президентом України Володимиром Зеленським та підтвердили, що планують співпрацювати з його адміністрацією.

Залишити коментар