Неділя, 20 вересня

Метеоблог головного синоптика країни

Бурхливі синоптичні події, які тривають в Україні вже кілька тижнів, поки що залишаються пріоритетними. Атмосферні фронти визначатимуть порядок денний у більшості областей, а це означає, що надмірна вологість повітря та коливання атмосферного тиску випробовуватимуть наші ослаблені мегаполісні організми. І навіть сільська природа дедалі частіше засмучує важкими димами та узбічним сміттям, що в поєднанні зі зливами та грозами може погіршувати якість життя. Тому людям із серцево-судинними та бронхо-легеневими недугами варто бути більш уважними до себе та до своїх близьких.

Найближчими днями у більшості областей України пройдуть короткочасні дощі та прогримлять грози. Під час гроз є ймовірність сильних злив, шквалів та навіть граду.

У великих містах сильна злива у поєднанні із засміченими стоками може спровокувати локальне підтоплення вулиць, тому особливо ретельно обирайте місце для паркування вашого автомобіля.

26 травня у північних областях, 27 травня – у більшості областей України, окрім південного сходу, суттєві опади малоймовірні. Можна буде передихнути від дощів і зайнятися роботою чи відпочинком на відкритому повітрі.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: old.wetterzentrale.de

Температура повітря впродовж найближчих днів не зазнаватиме особливих змін, протягом дня стовпчики термометрів коливатимуться в межах +20+25 градусів, свіжіше буде на заході, +16+21 градус.

28-29 травня східна частина України очиститься від вологих хмар, там пануватиме сонячна погода із температурою повітря +21+27 градусів.

Південь та значна частина центральних областей також потраплять у суху повітряну масу, лише на Одещині місцями ймовірний невеликий дощ.

А ось на заході та півночі у вівторок-середу знову черговий атмосферний фронт принесе дощі, грози та зниження температури повітря. У західних областях 29 травня похолодає до +10+16 градусів.

У Києві до кінця поточного тижня втримається волога повітряна маса. Щоправда, у столиці опади чергуватимуться із сухою погодою. Тому парасолі та темні окуляри знадобляться одночасно.

У неділю, 26 травня, ймовірність дощу зменшиться.

У понеділок, 27 травня, у столиці переважатиме сонячна погода. Проте у вівторок, 28 травня, до Києва надійде чергова порція дощів з грозами. Температура повітря у денні години коливатиметься від +22 до +25 градусів.

Догодити всім людям із потрібною погодою дуже важко, проте атмосфера, на щастя, сама керує процесами і жодного синоптичного «референдуму» від нас не потребує.

Найкраще покладатися на здоровий глузд, приймати із вдячністю від весни, природи та атмосфери її безцінні дари, уважно стежити за прогнозами погоди і не пхати носа в атмосферні справи, а займатися відповідально, на своєму місці, тим, чому вчився і чому вивчився.

Весняні грози завжди велично перекривають оці людські смішні вказівки. Весна не потребує писку дилетантів, вона професійно щороку робить усе навколо дивовижно красивим і квітучим.

Наталка Діденко

1 комментарий

Залишити коментар