Субота, 5 грудня

Команда Володимира Зеленського не бачить кума президента Росії Володимира Путіна перемовником зі сторони України на переговорах у Мінську щодо врегулювання війни на Донбасі. Про це в ефірі «Право на владу» заявив голова Адміністрації Президента Андрій Богдан.

«Ми не бачимо його перемовником із нашого боку. Ну якщо Росія бачить його перемовником зі свого – то це їхній вибір», – сказав Богдан. Він також заявив, що, за його інформацією, ніхто з команди Зеленського не знайомий із Медведчуком та «ніколи не говорив із ним». Сам Медведчук раніше заявляв, що вивести його з переговорного процесу фактично неможливо.

Ще до перемоги на виборах члени команди Володимира Зеленського заявили, що в разі обрання його президентом, він планує запросити Велику Британію та США до участі в переговорах у Нормандському форматі, а Віктора Медведчука позбавити ролі посередника в переговорах із Росією.

3 комментария

  1. Уже жалею что отдал свой голос на «этих». По ходу Порошенко номер два, только с большим оттенкои идиотизма, т.к. умные учаться на своих ошибках, дураки на чужих,а идиоты никогда.

Залишити коментар