Середа, 30 вересня

Ну що, новообраний президент здійснив першу робочу поїздку на Луганщину, поспілкувався з бійцями, побував на передовій. Усе б нічого, але блакитна сорочка Зеленського не дає спокою мережі вже другий день. Що не так (чи так?) – розповідаємо в реакціях. 

Так ось, на сторінці Адміністрації Президента повідомили, що Володимир Зеленський оглянув позиції військових у Станиці Луганській та Щасті, поспілкувався з бійцями, заслухав доповідь про ситуацію в районі проведення ООС. Додаємо ще кілька світлин із сайту АП, які ви, напевно, уже зустрічали.

Отже, найбільшу увагу на себе привернула… сорочка нового президента. Так, приміром, співачка Анжеліка Рудницька позитивно оцінила сам факт поїздки Зеленського на Схід, але розкритикувала його зовнішній вигляд, натякаючи на те, що це далеко від поняття «безпека».

Блогер та військовик Сергій Місюра натомість наголосив, що з’явитися біля передової в яскравій сорочці – це куди більше порушення протоколів щодо безпеки гаранта, аніж пересування на велосипеді.

Розкритикував зовнішній вигляд президента й блогер та волонтер Роман Донік, зазначивши, що таке вбрання – далеко не найкращий приклад маскування.

Окремо Донік закликав користувачів не вірити у фейки про те, що Зеленський нібито ніде не був, мовляв, усі світлини – постановочні. Натомість волонтер запропонував критикувати за реальні помилки, а не «перетворюватися на секту».

Маруся Звіробій, організаторка підготовчого центру «Марусин полігон», де проходять вишкіл цивільні й майбутні бійці, також негативно оцінила сорочку Зеленського, оскільки, перебуваючи в зоні ООС, у такий спосіб легко можна стати мішенню.

Письменник Андрій Кокотюха звернувся до прихильників Зеленського, зауваживши, що ця поїздка цілком могла відбутися заради піару.

Євген Магда, виконавчий директор Інституту світової політики, жартома розповів про броньовану блакитну сорочку, подаровану Зеленському.

Блогер та ветеран АТО Олексій Петров запропонував уявити, як у подібному вигляді десь біля передової з’явився б за часів свого президентства Петро Порошенко. Тоді б, на думку автора, виникло чимало запитань щодо того, чому бойовики не відкривають вогонь.

Журналістка Ольга Лень зі свого боку зауважила, що чиновники в камуфляжі та бронежилетах посеред Краматорська чи Слов’янська мають не менш комічний вигляд, ніж у сорочці та розгрузці.

Ветеран Павло Тука натомість нормально поставився до вбрання президента, більше здивувавшись зовнішньому вигляду начальника Генштабу, котрий надягнув жилет навиворіт.

На те саме звернув увагу й Орест Каракевич, учасник Революції Гідності та ветеран АТО.

Журналіст Аркадій Бабченко не без сарказму пригадав інформацію про те, що Зеленський декілька разів ігнорував повістку, відтак, на думку автора, у формі на передовій він виглядав би доволі дивно. Поза тим, Бабченко звернувся до президента, нагадавши, що це його робота, і добре було б, якби це не перетворилося на одноразову акцію.

Зовсім інша позиція в екс-заступниці міністра інформаційної політики Тетяни Попової. За її словами, вдягання камуфляжу невоєнними – це своєрідна інформаційна технологія, котрою свого часу скористалась одна з партій. Водночас Попова наголосила, що воєнний камуфляж у Краматорську, Волновасі чи навіть Станиці Луганській виглядає більш ніж неадекватно.

Журналіст та блогер Дмитро Тимчук наголосив, що головне – не сорочка, а те, які висновки Володимир Зеленський зробить після цього візиту. Якщо армія та питання обороноздатності стануть одним із головних пріоритетів – це добре, а якщо ні – то без різниці, у якій сорочці їздити на фронт.

Про те, що немає різниці, у якому вигляді новообраний президент з’явився на передовій, написав і ветеран Борис Овчаров.

Журналіст та блогер Євген Кузьменко також не оцінив шквалу критики щодо блакитної сорочки Зеленського, наголосивши, що відтепер це його робота та турбуватися слід радше за хід думок гаранта.

Збирав реакції та востаннє надягав сорочку ще у школі Степан Коза

Залишити коментар