Субота, 26 вересня

П’ять вантажівок із контрабандою цигарок на 240 тис. дол. намагалися заїхати в Україну через пункт пропуску «Доманово» у Волинській області. Тамтешні митники збиралися пропустити товар, але цьому завадили оперативники Генеральної прокуратури.

Водії надали білоруським й українським митникам різні документи та вже збиралися в’їхати до України, але машини зупинили оперативники. Усередині у кожній вантажівці було по 1 200 ящиків цигарок. Тобто всього вантажівки везли шість тисяч ящиків контрабанди, вартість якої оцінюється у 240 тис. дол.

Відповідно до поданих товаросупровідних документів українськими прикордонникам, вантажівки із цигарками прямували з Литви транзитом через Білорусь в Україну. А за інформацією, яку отримали від митної служби Республіки Білорусь, п’ять вантажівок мали б їхати транзитом через Україну з Білорусі до Грузії. Самі водії вантажівок зазначали, що товар везуть до Києва.

Виникла підозра наявності двох різних пакетів товаросупровідних документів. Працівники ГПУ провели обшуки та вилучили партію цигарок. Вантажівки перетнули кордон й у супроводі працівників ГПУ та ДФС вирушили на митний склад у Київ для подальших слідчих дій.

1 комментарий

  1. Мысли в слух on

    Везут с Литвы, где пачка стоит 2,5-3 Евро в Украину, что бы продать за 1,2евро.. Бизнес по армянски. И на каких это литовских фабриках лепят украинские акцизные марки?

Залишити коментар