Середа, 23 вересня

Одеську виправну колонію, де цього понеділка відбувся бунт, вирішили законсервувати. Про це повідомили в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України.

«31.05.2019 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням заступника Міністра юстиції Чернишова Д. В. відбулось засідання комісії з оптимізації слідчих ізоляторів, установ виконання покарань та підприємств установ виконання покарань», – йдеться у повідомленні.

Згідно з оприлюдненою інформаціжю, у колонії тримаються 449 засуджених, що становить лише 45 % від планового наповнення, що і дає підстави для прийняття рішення про консервацію установи.

Окрім того, під час бунту були пошкоджені КПП, приміщення адміністративної будівлі, приміщення оперативного відділу, відділу соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими, відділу нагляду і безпеки. Також у непридатному стані знаходиться банно-пральний комбінат, крамниця та приміщення дільниці посиленого контролю.

«Враховуючи це, членами комісії одноголосно прийнято рішення оптимізувати діяльність державної установи «Південна виправна колонія (№ 51) шляхом консервації», – констатували у відомстві.

Залишити коментар