Понеділок, 21 вересня

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо міського голови Одеси. Геннадій Труханов підозрюється у підробці документів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив одеський активіст і лідер місцевої організації «Народний рух України» Михайло Кузаконь.

Активіст опублікував витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань, згідно з яким Геннадія Труханова підозрюють у підробці документів з метою отримання допуску до державної таємниці. Відповідні документи з СБУ активіст отримав у відповідь на подану ним заяву. Відомості до ЄРДР щодо цієї справи з правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України були внесені ще 15 травня поточного року.

СБУ підозрює мера Одеси Труханова у підробці документів

«Принципове для нас всіх питання, у порядку, встановленому законом, офіційно задокументовано факт злочину. Злочину громадянина Росії на території України під час війни, злочину проти державності. Виборчі перегони, знов лізуть … впевнені в безкарності, чергова реінкарнація? Ні, друзі, через відповідальність треба спочатку з оцим розібратися», – наголосив Кузаконь.

СБУ підозрює мера Одеси Труханова у підробці документів

Нагадаємо, міського голову Одеси нерідко звинувачують у російському громадянстві. Про це писали безліч ЗМІ, та саме на цьому постійно наголошують громадські активісти. Зокрема, у російському громадянстві Труханова переконаний Сергій Стерненко, на життя якого тричі скоювали замах. Замахи активіст пов’язує саме з очільником міста. Інший активіст, Олег Михайлик, на якого також нападали, так само безапеляційно запевняє, що у Труханова наявний паспорт РФ. Сам мер наявність громадянства країни-агресора заперечує.

Залишити коментар