Середа, 25 листопада

На опублікованому відео одесити, серед яких місцеві журналісти та громадські активісти, звертаються до новообраного президента з проханням провести аудит роботи місцевої влади на чолі з Геннадієм Трухановим.

«Вже зараз потрібно провести аудит діяльності мера Одеси Геннадія Труханова. Саме зараз. Вони п’ять років ґвалтували наше місто, а зараз намагатимуться сховатися за депутатською недоторканністю», – запевнив на відео активіст Михайло Кузаконь.

«Ми ті одесити, котрі системно протистоять незаконним діям одеської міської, відверто бандитської, влади. І саме за це нам та нашим родинам погрожували, на нас нападали, в нас стріляли, за це нас намагались вбити», – наголосив одеський активіст Олег Михайлик, на життя котрого було скоєно замах.

Активістка Аліна Радченко, на котру також нападали, наголосила, що громадянське суспільство чекає від новообраного президента активних дій у розслідуванні цих злочинів.

Учасники звернення закликають Зеленського детально розглянути результати роботи місцевої влади у питаннях ремонту доріг, будинків, оренди землі, спрямування коштів тощо.

«У місті не вирішуються елементарні житлово-комунальні питання, питання соціального захисту, інфраструктури та екології. Лише аудит дозволить оцінити ефективність використання бюджетних коштів та їхнього спрямування», – переконані одесити.

1 комментарий

  1. В последнее время все чаще слышатся чьи-то субъективные призывы «от имени украинцев», в данном случае «от имени одесситов», хотя на самом деле ни о каком обращении, на которое активистов уполномочило большинство одесситов, нет и речи. К сожалению, активисты в новой Украинской истории не выступают по велению сердца, они выступают по велению конкретных людей, которые оплачивают эти «крики души». Например, я тоже хочу быть активистом. Но могу ли я вместо работы пойти куда-то активничать? Если же уводиться, то на что, я активист, буду кормить свою семью? Откуда у активистов деньги берутся, например, на плакаты, рекламу и т.д. Из всего этого вывод такой: бедный, бедный Зеленский. Куда он влез? Всем от него что-то нужно для себя, но не государства, не для людей.

Залишити коментар