Четвер, 24 вересня

Декілька сотень учасників акції вимагали покарати винних у смерті п’ятирічного Кирила, реформувати поліцію та відправити у відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це повідомляє кореспондент «Громадського».  

Силовики зі щитами оточили будівлю відділку, а націоналісти, серед яких зокрема праворадикали С14, почали жбурляти в них каміння та димові шашки. Також вони запалили фаєри та підривали петарди. Коли хтось підходив близько, поліцейські застосовували газові балончики.

До учасників акції вийшов новий очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов. На запитання, чому на місці злочину не проводять слідчі дії та воно навіть не перекрите, він відповів: «Кримінальне провадження розслідує Державне бюро розслідувань, із цим питанням звертайтеся до них».

Нагадаємо, п’ятирічний Кирило Тлявов помер у лікарні 3 червня після того, як поліцейські поцілили йому в голову. 4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова –поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька. Спочатку їх підозрювали за статтями про хуліганство та завдання тяжких тілесних ушкоджень (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю про умисне вбивство. Слідство також перевіряє версію, що вистрілити міг син поліцейського.

Залишити коментар