Вівторок, 22 вересня

Президенти України і Польщі після зустрічі в Брюсселі заявили, що налаштовані на примирення й активну співпрацю в українсько-польських відносинах. 

«Окремо хочу підкреслити, що я налаштований на сприйняття процесу примирення та недопущення домінування тематики складних періодів історії українсько-польських відносин на порядку денному стратегічного партнерства між Україною і Республікою Польща», – сказав Володимир Зеленський на брифінгу з Анджеєм Дудою після зустрічі у вівторок увечері в Брюсселі.

Президент Польщі заявив, що сподівається на вирішення проблем у двосторонніх відносинах з Україною та висловлюється за залучення до цього «президентської групи експертів».

«Ми говорили про складні історичні проблеми. Я вірю, що президентська група експертів, яка була створена президентами Польщі та України, могла б зустрітися й активно вирішувати проблеми в наших двосторонніх відносинах та відновити дух правди. Ми сподіваємося на примирення й активну співпрацю», – позначив свою позицію президент Польщі. При цьому Дуда наголосив, що це питання «теж турбує Президента України».

Залишити коментар