Неділя, 20 вересня

Петро Порошенко на з’їзді партії «Європейська солідарність» 9 червня представляє першу десятку списку.

«Ми претендуємо на те, щоб виграти вибори, але йдемо не за посадами», – заявив Порошенко.

Метою партії, як і на президентських виборах, – до 2023 року досягти критеріїв для подачі заявок до НАТО та ЄС із тим, щоби стати членами цих структур до 2025 – 2027 років.

У першій десятці списку партії нинішній спікер парламенту Андрій Парубій, якого Порошенко назвав «фантастичним патріотом України». «На противагу Медведчукам у парламенті має бути українська сила. Це не іграшки й не КВК», – заявив Парубій.

Другою Порошенко представив Ірину Геращенко, нині віце-спікерку Ради.

Під час виступу Порошенко згадав учасників «Студії Квартал 95» Володимира Зеленського: «Хтось призначає кадри з “95 кварталу”. Для нас важливіші ті, хто прийшов із 95 бригади». Після – представив командувача десантно-штурмових військ 95 бригади Збройних сил України Михайла Забродського. Наступною Порошенко представив співачку Софію Федину.

Також у першій п’ятірці – лідер кримських татар Мустафа Джемілєв. Раніше він заявив, що кримські татари будуть у конструктивній опозиції до Зеленського.

До першої десятки списку також увійшли:

волонтерка, доброволець Яна Зінкевич;

екс-голова Львівської ОДА Олег Синютка;

віце-прем‘єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе;

заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

3 комментария

  1. Ольга Гринюх on

    Нехай Зепрезедент внесе закон про відкриті списки, тому що вніс новий вибори ий закон але залишив закриті списки, а скільки обіцяв😃😃😃

Залишити коментар