Неділя, 20 вересня

У 2020 фінансовому році, котрий розпочнеться 1 жовтня 2019 року, Пентагон повинен виділити 250 млн доларів на військову допомогу Україні. Відповідна ініціатива закладена у проекті американського військового бюджету на наступний рік. Про це повідомляє видання УНН.

«У цьому розділі 250 млн дозволено використовувати для виконання повноважень, які дозволяють міністру оборони надавати уряду України сприяння в питаннях, пов’язаних із забезпеченням безпеки і розвідки», – сказано в законопроекті.

Також проект передбачає продовження заборони щодо використання бюджетних коштів на «здійснення будь-яких видів діяльності, які визначають суверенітет Росії над Кримом». Також автори ініціативи просять главу Пентагону подати звіт про стратегію США «із протидії російським загрозам у Чорному морі».

Проект буде обговорюватись на засіданні 12 червня. Після цього документ розгляне Палата представників, далі має долучитися Сенат. Якщо обидві палати Конгресу підтримають проект бюджету, його відправлять на підпис президенту США.

1 комментарий

Залишити коментар