Вівторок, 29 вересня

Господарський суд Києва задовольнив позов корпорації Roshen про реєстрацію товарного знаку у вигляді «червоного кольору матеріалів для упаковки кондитерських виробів». 

Суд зобов’язав уряд зареєструвати за Roshen право інтелектуальної власності на товарний знак – використання червоного кольору при упаковці кондитерських виробів.

Під дію товарного знаку потрапили, зокрема, обгортки з різних матеріалів – плівка, папір, стрічки, мотузки, нитки та інше.

Рішення суду залишає за компанією Roshen ексклюзивне право обгортати кондитерські вироби стрічками червоного кольору і використовувати цей колір для упаковки в цілому.

До слова, у грудні 2017 року Roshen виграла суд у компанії «Київхліб», яка обернула торт «Казковий ключик» в червону стрічку з написами. Суд постановив, що упаковка була схожа на упаковку тортів Roshen і присудив компанії виплатити 219 тисяч гривень через «недобросовісну конкуренцію». У березні 2018 року суд на вимогу кондитерської корпорації Roshen зобов’язав компанію «Белларія» знищити всі упаковки продукції, схожі на упаковку «рошенівського» Київського торта.

Залишити коментар