Середа, 30 вересня

Предстоятель УПЦ Московського патріархату Онуфрій та народний депутат, голова фракції «Опозиційний блок» Вадим Новинський поїхали в РФ, де зустрілися з патріархом Російської православної церкви Кирилом. Про візит Онуфрія до Москви повідомляє сайт РПЦ та сайт Свято-Троїцької Сергієвої лаври, в якій 16 червня очільник УПЦ МП і патріарх Кирило провели богослужіння.

За даними прес-служби РПЦ, візит Онуфрія Кирило назвав «особливою радістю».

Раніше Новинський заявляв, що вважає УПЦ МП єдиною канонічною православною церквою в Україні.

Також Новинський назвав війну на Донбасі громадянським конфліктом та запропонував вести прямі переговори з так званими «ДНР» і «ЛНР».

4 комментария

  1. Українець on

    По-перше — не існує УПЦ МП. Існує українська філія РПЦ. Дивує чому до цих пір не виконується відповідний український закон щодо найменування цієї секти в Україні? По-друге — новинський не що інше, як емігрант, «засланий козачок», і по великому рахунку злочинець, який повинен сидіти в українській тюрмі, а не у «верховній зраді». А воно ще якісь права чи вимоги висловлює. В сибір його на довічне заслання. Нехай свою «родіну» підіймає.

  2. Представители врагов Украины и народа собирают силы в последней борьбе за власть в Украине.Реванш после побега их главного вождя Януковича их мечта.Не дадим сбыться этим мечтам.Враги должны быть повержены раз и навсегда.Ахметов с дальним прицелом скупал голоса на востоке,что бы сейчас захватить власть.Бывшие регионалы ,апогеем власти которых стала потеря Крыма и война с РФ.Им место не в парламенте,а в тюремной камере.

  3. Олександр on

    Це для особливо тупих. УПЦ МП — це і є частинка РПЦ, її складова. Росія — агресор і хто ходить і підтримує цю церква, той підтримує ворога України.

Залишити коментар