Субота, 26 вересня

Колишній міністр транспорту Євген Червоненко заявив про намір повернутися в політику. До парламенту він планує балотуватися по одеському 134-му одномандатному округу як самовисуванець.

«Коли я побачив так звані нові особи, які хочуть у парламент, я прийняв для себе рішення повернутися в політику. Мене запрошували у партії багато, але я не ліз в жодні списки. Я йду самовисуванцем від Одеси, тому що мене двічі хотіли призначити головою Одеської ОДА. Один з указів навіть був підписаний. Третій – це конкурс, який був сфальсифікований. Я хочу змінювати цю країну, і почну я з Одеси», – зазначив екс-міністр.

Також Червоненко наголосив, що модель розвитку Української держави не повинна залежати від західного, східного або американського курсу. Україна повинна розвиватися самостійно і бути незалежною сильною державою.

Нагадаємо, у 1998-2000 роках Червоненко був позаштатним радником президента України Леоніда Кучми. У 2000-2001 роках керував Державним агентством з управління державним матеріальним резервом (Держрезерв) в уряді Віктора Ющенка. Був народним депутатом Верховної Ради України IV скликання від блоку «Наша Україна». Під час Помаранчевої революції був начальником охорони кандидата в президенти Віктора Ющенка. З лютого по вересень 2005 року обіймав посаду міністра транспорту і зв’язку України (уряд Юлії Тимошенко). З 8 грудня 2005 року по 24 грудня 2007 року був главою Запорізької області (голова Запорізької обласної державної адміністрації). Із 2008 року був на посаді першого заступника міського голови Києва Леоніда Черновецького. У 2010 році пішов у декретну відпустку по догляду за дитиною.

1 комментарий

  1. Снова червонец прется в парламент. Когда видишь его рожу, сразу вопрос, сколько денег он с нас еще хочет поиметь?

Залишити коментар