Вівторок, 15 жовтня

Володимир Зеленський запевнив, що на першій зустрічі з Володимиром Путіним нагадає йому про те, що Донбас і Крим – це Україна. Про це президент України повідомив у нещодавньому інтерв’ю.

На запитання про те, що Зеленський скаже Путіну під час першої зустрічі, президент відповів: «Почнемо з того, що Донбас і Крим – це Україна».

«Крим – це Україна. І ми сподіваємось, що скоро він повернеться. Я дуже люблю Крим. Я був там багато-багато разів. Це унікальне місце в Україні з його природою та історією. Для мене Крим завжди був і досі залишається частиною України», – сказав Зеленський.

Також президент підтвердив курс України на євроінтеграцію та приєднання до НАТО, відповідаючи на запитання журналістів.

«Україна прагне до європейської інтеграції, це найбільше бажання нашого народу. Але ми розуміємо, що нам потрібно надати переконливі результати, щоб мати можливість приєднатися до спільного економічного, правового, митного та цифрового простору ЄС. Я хотів би бачити Україну на такому рівні розвитку, що країни ЄС побачать нас як рівноправного члена Союзу. І ми зробимо все для цього», – сказав він.

«Майже всі наші сусіди є членами Альянсу, а також Франція та Німеччина. Україна офіційно заявила про своє прагнення приєднатися до НАТО. По-перше, я хочу зробити це – запровадити стандарти НАТО в українських Збройних силах і в нашому секторі безпеки. Україна вже є надійним партнером НАТО, і в майбутньому ми можемо стати надійним членом Альянсу», – сказав Зеленський.

Залишити коментар