Середа, 30 вересня

Глава політради партії «Опозиційна платформа – За життя» та кум президента РФ Віктор Медведчук заявляє, що Крим – це Україна, але водночас виправдовує видачу російських паспортів на Донбасі.

«Я вважаю, що і Крим – це територія України. Чого ви пожвавилися? А що, я колись інше говорив?», – сказав Медведчук.

На запитання, чи говорить він таке ж президентові Росії Володимиру Путіну, Медведчук відповів: «Ну звичайно, аякже! Ви думаєте, що я дав інтерв’ю, а він не знає, про що я говорю? Зрозуміло, що він не відслідковує мої інтерв’ю, але він же знає мою позицію».

При цьому він вважає нормальним, що країна-агресор видає свої паспорти жителям окупованого Донбасу. «Якщо ви мене запитаєте, чому я виправдовую дії Росії – я вам відповім: із 2014 року на території Донецька й Луганська немає системи українських державних органів. За цей час повноліття досягли десятки, якщо не сотні тисяч людей на цих територіях. У них немає взагалі документів, що засвідчують особу. Україна їх не видає. Що ці люди повинні робити?», – сказав Медведчук.

1 комментарий

  1. ВСІХ ЦИХ МЕРТВЕРЧУКІВ ГЕПІВ ДОПІВ ВІЛКУЛІВ МУРАЄВИХЄФРЕМОВИХ РАБІНОВИЧІВ ШУФРИЧІВ НОВІНСКІХ ТАРУТ БЕНІВ КОЛОМОЦШ КІВАЛОВИХ І ВСЮ ІНШУ ШУШВАЛЬ КРЕМЛІВСЬКУ ЛИШИТИ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ І ВИДВОРИТИ ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ ТОДІ УКРАЇНА ПІДЕ ВПЕРЕД.

Залишити коментар