Неділя, 27 вересня

Віктор Гандзюк, батько вбитої Катерини Гандзюк, опублікував відкритий лист до президента України, в якому наголошує на необхідності зустрічі «не для піару, без камер та журналістів».

«Я хочу зустрітися з президентом разом із тими, хто весь час не дає забути про вбивство Каті. Не для піару. Нам потрібна зустріч без камер та журналістів. У нас є дуже важлива розмова, і в нас всього одна мета – покарати винних у вбивстві», – наголосив Віктор Гандзюк.

Батько Катерини Гандзюк здивований, що новообраний президент не звернув уваги на наймасштабніший мітинг у країні з часів Євромайдану – акцію «Україна питає: Хто замовив Катю Гандзюк?» – та досі мовчить.

«Розумію, у президента сьогодні багато пріоритетів. Але не звернути увагу на наймасштабніший мітинг у країні? Країна в очікуванні нових виборів. Кажуть, в лідерах сила, що ототожнює себе з президентом та називає себе “Слугою народу”. Невже ця сила не стурбована відсутністю позиції президента в справі Каті? Невже так складно відреагувати на запитання та вимоги, які ставить вся країна і світ?” – йдеться у листі.

«Балотуючись, Володимире, ви вимагали у Петра Порошенка покарати вбивць Каті. Сьогодні президентом стали ви. Вбивці досі не покарані. Будь ласка, не мовчіть», – закликав Зеленського Віктор Гандзюк.

Залишити коментар